Stolní tenis

Málokterá sportovní soutěž přináší poslední dobou naší škole tak kvalitní výsledky jako stolní tenis. Nejinak tomu bylo i letos. Tříčlenné družstvo starších děvčat se svou bojovností a odhodláním porvat se o dobrý výsledek vyrovnalo větší trénovanosti a herním zkušenostem soupeřek. Hned první utkání pro ně bylo vítězné, když o výhře rozhodla až třetí sada třetího zápasu. Druhé utkání už takový úspěch nepřineslo. Favorizovaný tým soupeřek jasně potvrdil svou kvalitu a naše děvčata sportovně přijala jednoznačnou porážku. Vývoj třetího utkání se v mnohém podobal utkání prvnímu. Tentokrát se ale štěstí přiklonilo na druhou stranu a naše hráčky prohrály těsně ve třetí sadě rozhodujícího třetího zápasu.

Čtyřčlenné družstvo chlapců mezitím jasně ovládlo svou skupinu a bez jediné porážky suverénně postoupilo do semifinále. Los utkání však nebyl příznivý a chlapci se v boji o finále museli sklonit před herní kvalitou pozdějších vítězů. Následující souboj o třetí místo byl pro sportovního diváka vskutku nezapomenutelným zážitkem. Naši chlapci se oklepali z počátečního nepříznivého stavu 0:2 na zápasy a bojovným výkonem spojeným se zpřesněním hry dokázali se soupeřem srovnat krok. Přemotivovanost a tíha zodpovědnosti ale nakonec rozhodly o těsné prohře v rozhodujícím pátém zápasu.

A tak poměrně překvapivý výsledek děvčat, tedy třetí místo ve skupině, spolu s celkově čtvrtou příčkou chlapců (z 18 družstev) zanechávají výraznou stopu větrnojeníkovské školní reprezentace na sportovním kolbišti AŠSK.

Fotogalerie k prohlédnutí zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>