Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3.

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3. PO- Hažmuková (nemoc) – zástup v 1.tř. Sekavová 3.+4.hod.-1. tř. knihovna-Sekavová Út-10.45-13.30-4. plavání-Vojáček, Helar,Benešová+Malenovská ST-3.+4.hod.-5. tř. knihovna-Šlechtová ČT-3.+4.hod.-4. tř. knihovna-Šlechtová PÁ-8.21-13.00-Poznej Vysočinu-Jihlava-Bumbálková+Hobza, Dvořáková (9.tř.) 3.+4.hod.- 2. tř. knihovna-Pustinová SO- NE-    …

Více

Týdenní program na 7. týden 11.2.-15.2.2019

Týdenní program na 7. týden 11.2.-15.2.2019 PO- (v So-zahájení LVK II. Jánské lázně-Helar, Palán – 6.-9.tř.) Út-10.45-13.30-1. plavání-Vojáček, Šlechtová, Pustinová ST- 13.00-16.30-Inf7-SČMSD Humpolec-programování robotů -Chou 13.00 – 16.00 – příprava na přijímací zkoušky, 9. tř., část žáků ČT- PÁ- SO-ukončení LVK II.-Jánské lázně NE-karneval VJ-14.00 v KD Větrný Jeníkov-pořádá Městys a Kraj Vysočina    …

Více

Týdenní program na 6. týden 4.2.-8.2.2019

Týdenní program na 6. týden 4.2.-8.2.2019 PO- zahájení LVK I. – 5. třída 7.15-8.30 teorie v učebně, svačina, odjezd autobusem, 8.30-12.00-výcvik na Šacberku-Pal, Hel, návrat do školy do 12.30, oběd ve škole Út- ST- 13.00-16.30-Inf7-SČMSD Humpolec-programování robotů -Chou 13.00 – 16.00 – příprava na přijímací zkoušky, 9. tř., část žáků ČT- PÁ-ukončení LVK – 5…

Více

Týdenní program na 5. týden 28.1.-1.2.2019

Týdenní program na 5. týden 28.1.-1.2.2019 PO- 1. hod – portfolia – třídní učiteléPedagogická rada – 13.00-I.stupeň, 13.30-II.stupeň-hodnocení za 1. pololetí Út- ST- Váchová K. 5.tř. – mat. olympiáda ČT- Pololetní rozjímání 7.15-8.00 – rozdání vysvědčení – TU8.00-8.20 – svačina – skupina lyžařů 8.00-8.20 – poučení o bezpečnosti – rozdělení po skupinkách 8.20-8.30 – svačina…

Více

Týdenní program na 4. týden 21.1.-25.1.2019

Týdenní program na 4. týden 21.1.-25.1.2019 PO- VÝUKA VE 2.TŘÍDĚ – Pustinová Út- ST- 7.00-10.00 7. a 8. tř. – Diod Jihlava (Írán)-Dohnalová, Bumbálková 13.15-14.45-Inf7/8-html kód SČMSD Humpolec ČT-celý den-Zlatý Ámos – Palán, Nováková V., Kumštarová D., Brtnická T. PÁ- od 17.00-pronájem tělocvičny a přízemí SO- pronájem tělocvičny a přízemí   NE- do 15.00 pronájem…

Více

Týdenní program na 2. týden 7.1.-11.1.2019

Týdenní program na 2. týden 7.1.-11.1.2019 PO- 1.hod – prodej vyřazených knih z knihovny – třídní učitelé VÝUKA VE 2.TŘÍDĚ – suplování p. uč. Vojáček Út VÝUKA VE 2.TŘÍDĚ – suplování p. uč. Vojáček ST- 2.+3.hod-4.tř.-knihovna-Benešová 13.15-14.45-9.tř.-náhradní termín konverzace Aj-přijdou s KonAj6/7-Šlechtová VÝUKA VE 2.TŘÍDĚ – suplování p. uč. Vojáček ČT- VÝUKA VE 2.TŘÍDĚ –…

Více

Týdenní program na 2. týden 7.1.-11.1.2019

Týdenní program na 2. týden 7.1.-11.1.2019 PO- 7.35-13.00-8.tř.-Exkurze SŠ stavební Jihlava-Ondrová 11.00-12.30-7.tř.-přednáška stolování (8.třída, kuchyŇKA)-Benešová 3.+4.hod-knihovna VJ 1.tř.-Hažmuková 8.00 – 15.00 – Tříkrálová sbírka ve větrném Jeníkově, 9. tř. , střídání skupinek během dne VÝUKA VE 2.TŘÍDĚ – suplování p. uč. Vojáček Út 15.00-setkání rodičů-zástupců tříd (ve sborovně) 15.30-17.00-SRPDŠ 3.+4.hod-knihovna VJ 3.tř.-Hel VÝUKA VE 2.TŘÍDĚ…

Více

Týdenní program na 51. týden 17.12.2018-21.12.2018

Týdenní program na 51. týden 17.12.2018-21.12.2018 PO-7.50-12.00-9.tř.-Věda pro Alfreda, gymnazium Humpolec-Palán ÚT-7.35-11.10-9.tř.-DIOD Jihlava-Ondrová ST- ČT-7.15-9.00-výuka dle rozvrhu 9.15-11.00-zkouška v kostele 17.00-19.00-Vánoční koncert PÁ- 7.15-8.00-Besídka ve třídách 8.10-9.25-1.dílna 9.25-9.45-svačina 9.45-11.00-2.dílna po skončení 2.dílny-úklid tříd 11.00-oběd 1.-3.tř. 11.30-oběd 4.-6.tř. 11.45-oběd 7.-9.tř. SO-VÁNOČNÍ PRÁZDNINY – výuka pokračuje od čtvrtka 3. 1. 2019 NE-VÁNOČNÍ PRÁZDNINY   Sh Helá Suplování…

Více