9.-13.9.2019

PO 1. hodina-Úvodní setkání školního parlamentu, zástupci 5. – 9. tř., p.uč.Vojáček 11.00 – 15:00 hod., začátek praxe v ŠD – L: Požárová, pokračuje každý den do pátku ÚT 12.15 – 13.15, setkání interního čtenářského týmu, plánování na nový školní rok, Vodová, Hažmuková,Palán,Dohnalová ST -celý den, p.uč.Trostlová, školení Aj 8.00 – 12.30, p. Pátková, MAS…

Více

2.-6.9.2019

PO 7.15 – 7.30:- zahájení školního roku v tělocvičně – 2. – 9. tř. – školní hymna, hymna, proslovy 7.30 – 10.00:- třídní učitelé 2. – 8. třídy – projekt Naše třída (v 8. třídě – 1.h Helá, Moučk, 2., 3.Ben, Moučk) – Ben – 1. h fotografování tříd – Schre + 9. tř. nachystá…

Více

24.-28.6.2019

PO – školní výlety 16.00 – setkání s rodiči budoucí 1. tř. ( Vodová) ÚT – školní výlety ST – úklid tříd, odborných pracoven  a okolí školy – pomůcky pro nový školní rok ČT 1. – 3. hod. – sebehodnocení, portfolia, 4. hod. – závěrečné shromáždění, vyhodnocení soutěží PÁ – 7.15 – 7.35 – předání…

Více

17.-21.6.2019

PO ÚT ST 8.20 – 13.00 – Dny prevence, Štefánikovo nám., Jihlava, 3. tř.p.uč. Helar 9.15 – 10.00 jednání školské rady 13.00 – pedagogická rada-není odpolední vyučování ČT odevzdávání učebnic + úklid, ukončení výuky 10.45 – 11.15 podle tříd, školní družina má běžný provoz PÁ učebnice pro nový školní rok + úklid, ukončení výuky 10.55…

Více

10.-14.6.2019

PO 3. a 4. hodina – knihovna 1. tř. ÚT 10.10 – 11.00 – 1. tř., ukázky fotbalového treninku, p. uč. Vojáček, Vlastimil Savi 3. a 4. hodina – 3. tř., knihovna ST knihovna, 5. tř. ČT knihovna, 4. tř. PÁ knihovna, 2. tř. SO NE Změny ve výuce a vyučujících: a) od 11.3.2019: Mgr…

Více

3.-7.6.2019

PO 8.10 – 13.00 – setkání žákovských a studentských parlamentů, KÚ Kraje Vysočina, p. uč. Bumbálková + 4 žáci 8.00 – 10.30 – VRAK BAR, 7. tř., program Respekt k autoritám ÚT celý den – exkurze, Letiště Václava Havla, Praha, 9. tř., p. uč. Palán ST 7.15 – 12.35 – školení 1. pomoci, pokračování, 8…

Více

27.-31.5.2019

PO ÚT 13.00 – 16.00 – Pythagoriáda, Bumbálková, 3 žáci, 6. – 8. tř. ST 9.15 – 11.45, 1. pomoc, 8. tř., 2 hodiny – prezentace hudebna, poslední část – praktické ukázky, sanitka po 12.00 hod. – Vesnice roku, návštěva hodnotící komise ČT 17.00 – 22.00, HDJ, Splašené nůžky, přihlášení žáci 2. st., p.uč.Helarová, Sekavová…

Více

20.-24.5.2019

PO – od 11.00 – odjezd na matematické soustředění Kaliště ( 18 žáků 5. – 9. tř, p.uč. J. Palán, B. Bumbálková, spolupráce ZŠ a MŠ Větrný Jeníkov, ZMŠ Dobronín a ZŠ Hálkova, Humpolec) ÚT – matematické soustředění Kaliště – 3. a 4. hod. – čtenářské dílny v místní knihovně, 3. tř. ST – matematické…

Více

13.-17.5.2019

Po 4. – 5. hodina 8. tř., tandemová výuka, téma (Čj, D,F) – 1. průmyslová revoluce, vynálezy a vynálezci, autoři, kteří píší o životě dělníků, p.uč.Ondrová, Helarová Út 7.00 – 13.00 Pohár rozhlasu, atletika, vybraní žáci 6. + 7. tř. (16 žáků), p. uč. Palán 7.00 – 14.00 Soutěž mladých zdravotníků, (10 žáků, 1. i…

Více

Týdenní program na 19. týden 4.5. – 12.5.

Týdenní program na 19. týden 6.5.-10.5. PO- Út-  – zápis do MŠ 3. + 4. tř. – Projekt Vyjmenovaná slova, Hel, Šle ST-státní svátek-Den osvobození Výstup na Strážník ČT- 7.15 – 8.00 – Divadlo Hradec Králové, Pohádky z našeho statku, 1. st., vstupné 50,- Kč 8.15 – 9.15 – Divadlo Hradec Králové, Divadelní učebnice, 2…

Více