Author Archives: Jana Choutková

Týdenní program na 13. týden 25.3.-29.3.

Týdenní program na 13. týden 25.3.-29.3. PO- 1.+2.hod-Astronomická olympiáda- 6. + 7.třída-Vodová (2 žáci – 7. tř., asi 8 žáků – 6. tř.) 5.+6.hod-Astronomická olympiáda – 9.třída- ( 5 žáků) – Vodová Út-10.45-13.30-6. plavání-Vojáček, Helar,Dohnalová,Schreková ST-7.15-9.30-Vrak Bar – 3.třída-Helar 9.45-12.00-Vrak bar-4.třída-Šlechtová 13.15-14.45-náhrada KonAj 9.třída (do KonAj6+7) ČT-Finále Zlatý Amos – odjezd od školy 7.00 hod…

Více

Týdenní program na 12. týden 18.3.-22.3.

Týdenní program na 12. týden 18.3.-22.3. PO-7.00-13.00-Okresní kolo recitace Jihlava-Šlechtová+7 žáků 5.+6.hod-testotvání Čtenář-7.tř.-Benešová,Choutková Út-10.45-13.30-5. plavání-Vojáček, Helar,Dohnalová ST-13.15-14.45-html kód SČMSD Humpolec-Inf7 ČT-3.-4.hod-4.tř.-testování čtenář-Choutková+vyučující hodin PÁ-8.00-13.00-4.tř.-dopravní hřiště-Šlechtová SO- NE-…

Více

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3.

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3. PO-Hažmuková (nemoc) – zástup v 1.tř. Sekavová3.+4.hod.-1. tř. knihovna-Sekavová Út-10.45-13.30-4. plavání-Vojáček, Helar,Benešová+Florusová ST-3.+4.hod.-5. tř. knihovna-Šlechtová ČT-3.+4.hod.-4. tř. knihovna-Šlechtová PÁ-8.21-13.00-Poznej Vysočinu-Jihlava-Bumbálková+Hobza, Dvořáková (9.tř.)3.+4.hod.- 2. tř. knihovna-Pustinová SO- NE-…

Více

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3.

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3. PO- Hažmuková (nemoc) – zástup v 1.tř. Sekavová 3.+4.hod.-1. tř. knihovna-Sekavová Út-10.45-13.30-4. plavání-Vojáček, Helar,Benešová+Malenovská ST-3.+4.hod.-5. tř. knihovna-Šlechtová ČT-3.+4.hod.-4. tř. knihovna-Šlechtová PÁ-8.21-13.00-Poznej Vysočinu-Jihlava-Bumbálková+Hobza, Dvořáková (9.tř.) 3.+4.hod.- 2. tř. knihovna-Pustinová SO- NE-    …

Více

Týdenní program na 7. týden 11.2.-15.2.2019

Týdenní program na 7. týden 11.2.-15.2.2019 PO- (v So-zahájení LVK II. Jánské lázně-Helar, Palán – 6.-9.tř.) Út-10.45-13.30-1. plavání-Vojáček, Šlechtová, Pustinová ST- 13.00-16.30-Inf7-SČMSD Humpolec-programování robotů -Chou 13.00 – 16.00 – příprava na přijímací zkoušky, 9. tř., část žáků ČT- PÁ- SO-ukončení LVK II.-Jánské lázně NE-karneval VJ-14.00 v KD Větrný Jeníkov-pořádá Městys a Kraj Vysočina    …

Více

Týdenní program na 6. týden 4.2.-8.2.2019

Týdenní program na 6. týden 4.2.-8.2.2019 PO- zahájení LVK I. – 5. třída 7.15-8.30 teorie v učebně, svačina, odjezd autobusem, 8.30-12.00-výcvik na Šacberku-Pal, Hel, návrat do školy do 12.30, oběd ve škole Út- ST- 13.00-16.30-Inf7-SČMSD Humpolec-programování robotů -Chou 13.00 – 16.00 – příprava na přijímací zkoušky, 9. tř., část žáků ČT- PÁ-ukončení LVK – 5…

Více

Týdenní program na 5. týden 28.1.-1.2.2019

Týdenní program na 5. týden 28.1.-1.2.2019 PO- 1. hod – portfolia – třídní učiteléPedagogická rada – 13.00-I.stupeň, 13.30-II.stupeň-hodnocení za 1. pololetí Út- ST- Váchová K. 5.tř. – mat. olympiáda ČT- Pololetní rozjímání 7.15-8.00 – rozdání vysvědčení – TU8.00-8.20 – svačina – skupina lyžařů 8.00-8.20 – poučení o bezpečnosti – rozdělení po skupinkách 8.20-8.30 – svačina…

Více

Týdenní program na 4. týden 21.1.-25.1.2019

Týdenní program na 4. týden 21.1.-25.1.2019 PO- VÝUKA VE 2.TŘÍDĚ – Pustinová Út- ST- 7.00-10.00 7. a 8. tř. – Diod Jihlava (Írán)-Dohnalová, Bumbálková 13.15-14.45-Inf7/8-html kód SČMSD Humpolec ČT-celý den-Zlatý Ámos – Palán, Nováková V., Kumštarová D., Brtnická T. PÁ- od 17.00-pronájem tělocvičny a přízemí SO- pronájem tělocvičny a přízemí   NE- do 15.00 pronájem…

Více