Author Archives: Jana Choutková

10.-14.6.2019

PO 3. a 4. hodina – knihovna 1. tř. ÚT 10.10 – 11.00 – 1. tř., ukázky fotbalového treninku, p. uč. Vojáček, Vlastimil Savi 3. a 4. hodina – 3. tř., knihovna ST knihovna, 5. tř. ČT knihovna, 4. tř. PÁ knihovna, 2. tř. SO NE Změny ve výuce a vyučujících: a) od 11.3.2019: Mgr…

Více

3.-7.6.2019

PO 8.10 – 13.00 – setkání žákovských a studentských parlamentů, KÚ Kraje Vysočina, p. uč. Bumbálková + 4 žáci 8.00 – 10.30 – VRAK BAR, 7. tř., program Respekt k autoritám ÚT celý den – exkurze, Letiště Václava Havla, Praha, 9. tř., p. uč. Palán ST 7.15 – 12.35 – školení 1. pomoci, pokračování, 8…

Více

27.-31.5.2019

PO ÚT 13.00 – 16.00 – Pythagoriáda, Bumbálková, 3 žáci, 6. – 8. tř. ST 9.15 – 11.45, 1. pomoc, 8. tř., 2 hodiny – prezentace hudebna, poslední část – praktické ukázky, sanitka po 12.00 hod. – Vesnice roku, návštěva hodnotící komise ČT 17.00 – 22.00, HDJ, Splašené nůžky, přihlášení žáci 2. st., p.uč.Helarová, Sekavová…

Více

20.-24.5.2019

PO – od 11.00 – odjezd na matematické soustředění Kaliště ( 18 žáků 5. – 9. tř, p.uč. J. Palán, B. Bumbálková, spolupráce ZŠ a MŠ Větrný Jeníkov, ZMŠ Dobronín a ZŠ Hálkova, Humpolec) ÚT – matematické soustředění Kaliště – 3. a 4. hod. – čtenářské dílny v místní knihovně, 3. tř. ST – matematické…

Více

13.-17.5.2019

Po 4. – 5. hodina 8. tř., tandemová výuka, téma (Čj, D,F) – 1. průmyslová revoluce, vynálezy a vynálezci, autoři, kteří píší o životě dělníků, p.uč.Ondrová, Helarová Út 7.00 – 13.00 Pohár rozhlasu, atletika, vybraní žáci 6. + 7. tř. (16 žáků), p. uč. Palán 7.00 – 14.00 Soutěž mladých zdravotníků, (10 žáků, 1. i…

Více

Týdenní program na 16. týden 15.4.-19.4.

Týdenní program na 16. týden 15.4.-19.4. PO- 10.00-11.00-souboj čtenářů-6. třída+Helarová, Benešová 2. kolo přijímacích zkoušek-9. třída Út- 10.45-13.30- 9. plavání-Vojáček, Helar,Schreková 13.00-17.00-konzultace-předání slovního hodnocení 1.kolo přijímacích zkoušek-šestiletá a osmiletá gymnázia ST- 7.15-9.30-6.tř.-Vrak Bar-Trostlová 9.45-12.00-7.tř.-Vrak Bar-Dohnalová projektový den – úklid kolem školy, práce na přírodní zahradě, výsadba semínek, stromků 2.kolo přijímacích zkoušek-šestiletá a osmiletá gymnázia ČT-Velikonoční…

Více

Týdenní program na 14. týden 1.4.-5.4.

Týdenní program na 14. týden 1.4.-5.4. PO-1.dubna-Den šílených účesů Út-10.45-13.30-7. plavání-Vojáček, Helar,Schreková ST-Okresní kolo FO – F. Menšík, V. Hobza, Vodová – 7.00 – 13.00 ČT-nahrávání ve studiu SŠPTA Jihlava – školní hymna, texty dětí, Helarová + vybraní žáci – odjezd 14.00, návrat 19.00, Vodová- dozor PÁ- SO- NE- změny ve výuce a vyučujících: datum…

Více