Author Archives: Jana Choutková

Týdenní program na 16. týden 15.4.-19.4.

Týdenní program na 16. týden 15.4.-19.4. PO- 10.00-11.00-souboj čtenářů-6. třída+Helarová, Benešová 2. kolo přijímacích zkoušek-9. třída Út- 10.45-13.30- 9. plavání-Vojáček, Helar,Schreková 13.00-17.00-konzultace-předání slovního hodnocení 1.kolo přijímacích zkoušek-šestiletá a osmiletá gymnázia ST- 7.15-9.30-6.tř.-Vrak Bar-Trostlová 9.45-12.00-7.tř.-Vrak Bar-Dohnalová projektový den – úklid kolem školy, práce na přírodní zahradě, výsadba semínek, stromků 2.kolo přijímacích zkoušek-šestiletá a osmiletá gymnázia ČT-Velikonoční…

Více

Týdenní program na 14. týden 1.4.-5.4.

Týdenní program na 14. týden 1.4.-5.4. PO-1.dubna-Den šílených účesů Út-10.45-13.30-7. plavání-Vojáček, Helar,Schreková ST-Okresní kolo FO – F. Menšík, V. Hobza, Vodová – 7.00 – 13.00 ČT-nahrávání ve studiu SŠPTA Jihlava – školní hymna, texty dětí, Helarová + vybraní žáci – odjezd 14.00, návrat 19.00, Vodová- dozor PÁ- SO- NE- změny ve výuce a vyučujících: datum…

Více

Týdenní program na 13. týden 25.3.-29.3.

Týdenní program na 13. týden 25.3.-29.3. PO- 1.+2.hod-Astronomická olympiáda- 6. + 7.třída-Vodová (2 žáci – 7. tř., asi 8 žáků – 6. tř.) 5.+6.hod-Astronomická olympiáda – 9.třída- ( 5 žáků) – Vodová Út-10.45-13.30-6. plavání-Vojáček, Helar,Dohnalová,Schreková ST-7.15-9.30-Vrak Bar – 3.třída-Helar 9.45-12.00-Vrak bar-4.třída-Šlechtová 13.15-14.45-náhrada KonAj 9.třída (do KonAj6+7) ČT-Finále Zlatý Amos – odjezd od školy 7.00 hod…

Více

Týdenní program na 12. týden 18.3.-22.3.

Týdenní program na 12. týden 18.3.-22.3. PO-7.00-13.00-Okresní kolo recitace Jihlava-Šlechtová+7 žáků 5.+6.hod-testotvání Čtenář-7.tř.-Benešová,Choutková Út-10.45-13.30-5. plavání-Vojáček, Helar,Dohnalová ST-13.15-14.45-html kód SČMSD Humpolec-Inf7 ČT-3.-4.hod-4.tř.-testování čtenář-Choutková+vyučující hodin PÁ-8.00-13.00-4.tř.-dopravní hřiště-Šlechtová SO- NE-…

Více

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3.

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3. PO-Hažmuková (nemoc) – zástup v 1.tř. Sekavová3.+4.hod.-1. tř. knihovna-Sekavová Út-10.45-13.30-4. plavání-Vojáček, Helar,Benešová+Florusová ST-3.+4.hod.-5. tř. knihovna-Šlechtová ČT-3.+4.hod.-4. tř. knihovna-Šlechtová PÁ-8.21-13.00-Poznej Vysočinu-Jihlava-Bumbálková+Hobza, Dvořáková (9.tř.)3.+4.hod.- 2. tř. knihovna-Pustinová SO- NE-…

Více

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3.

Týdenní program na 11. týden 11.3.-15.3. PO- Hažmuková (nemoc) – zástup v 1.tř. Sekavová 3.+4.hod.-1. tř. knihovna-Sekavová Út-10.45-13.30-4. plavání-Vojáček, Helar,Benešová+Malenovská ST-3.+4.hod.-5. tř. knihovna-Šlechtová ČT-3.+4.hod.-4. tř. knihovna-Šlechtová PÁ-8.21-13.00-Poznej Vysočinu-Jihlava-Bumbálková+Hobza, Dvořáková (9.tř.) 3.+4.hod.- 2. tř. knihovna-Pustinová SO- NE-    …

Více

Týdenní program na 7. týden 11.2.-15.2.2019

Týdenní program na 7. týden 11.2.-15.2.2019 PO- (v So-zahájení LVK II. Jánské lázně-Helar, Palán – 6.-9.tř.) Út-10.45-13.30-1. plavání-Vojáček, Šlechtová, Pustinová ST- 13.00-16.30-Inf7-SČMSD Humpolec-programování robotů -Chou 13.00 – 16.00 – příprava na přijímací zkoušky, 9. tř., část žáků ČT- PÁ- SO-ukončení LVK II.-Jánské lázně NE-karneval VJ-14.00 v KD Větrný Jeníkov-pořádá Městys a Kraj Vysočina    …

Více