Archiv 2017/2018: Pedagogové-kontakty

    Ředitelka školy: RNDr. Blanka Vodová   vodova.zsvj@gmail.com Zástupkyně ředitelky: Mgr. Jana Choutková choutkova.zsvj@gmail.com Výchovná poradkyně: Ing. arch. Eva Ondrová ondrova.zsvj@gmail.com Koordinátorka preventivních programů: Mgr. Pavla Dygrýnová (od 1. 12. 2016) cihakova.zsvj@gmail.com Koordinátorka environmentální výchovy: Mgr. Lucie Dohnalová dohnalova.zsvj@gmail.com Koordinátor informačních technologií: Mgr. Tomáš Helar helar.zsvj@gmail.com Koordinátorka ŠVP: Mgr. Pavlína Helarová helarova.zsvj@gmail.com Koordinátorka kulturních…

Více

Týdenní program na 23. týden 4.6.-8.6.2018

Týdenní program na 23. týden 4.6.-8.6.2018 PO- ÚT- 10.00-11.45 – 6. tř.-Vrak Bar Jihlava (odjezd 8.20)-Dohnalová, Satrapová 15.00-výbor-sborovna-Vodová 15.30-17.00-SRPDŠ ST- ČT- 9.15-11.45-8.tř.-První pomoc-sanitka 4.+5.hod-4.tř.-knihovna VJ-Hažmuková 13.15-14.45-Inf7/8-programování-Choutková PÁ- 8.00-13.00-setkání parlamentů Jihlava-Bumbálková+parlament 8.30-monitorovací zpráva p. Pátková-Choutková 3.+4.hod-1.tř.-knihovna VJ-Vojáček SO- NE-   Suplování na týden 16.4.-20.4.2018 Den Třída 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. PO…

Více

Týdenní program na 22. týden 28.5.-1.6.2018

Týdenní program na 22. týden 28.5.-1.6.2018 PO- 1.hod-4.tř.-program Centrum pro rodinu (témata etické výchovy)-Hažmuková 2.hod-5.tř.-program Centrum pro rodinu (témata etické výchovy)-Tröstlová 3.hod-2.tř.-program Centrum pro rodinu (témata etické výchovy)-Helar 4.hod-3.tř.-program Centrum pro rodinu (témata etické výchovy)-Šlechtová 10.50-11.50-1.-9.tř.-divadlo Pernštejni – v tělocvična 12.50-odjezd Kaliště-5.-8.tř.(19. žáků)-Palán, Bumbálková ÚT- ST-3.+4.hod-2.tř.-knihovna VJ-Hel ČT- PÁ- 7.15-11.30-1.-9.tř.-Den dětí-stanoviště 9.tř. 14.00-setkání Den učitelů-altánek…

Více

Týdenní program na 21. týden 21.5.-25.5.2018

Týdenní program na 21. týden 21.5.-25.5.2018 PO-1. hod. – 1.-9.tř. – ochutnávka mléčných výrobků zahájení praxe v ŠD- L. Požárová, K. Maršíková (celý týden) ÚT- ST- ČT- 9.30-10.00-návštěva Bovýska-1.-3.tř. (cca 10 min/třídu) 13.15-14.45-Inf7/8-programování-SČMSD Humpolec-Chou PÁ-9.00-12.00-3.tř.-Dny prevence Jihlava-Šle SO- NE-   Suplování na týden 16.4.-20.4.2018 Den Třída 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9…

Více

Týdenní program na 19. týden 7.5.-11.5.2018

Týdenní program na 19. týden 7.5.-11.5.2018 PO- Příprava akademie-1.-9.tř. + třídní učitelé ÚT- STÁTNÍ SVÁTEK ST-3.+4.hod-3.tř.-knihovna VJ-Šlechtová ČT-7.15-11.00-9.tř.-ZOO Jihlava-Bumbálková 3.+4.hod-5.tř.-knihovna VJ-Šlechtová 7.00-15.00-Dyslektická olympiáda-Sekavová+3 děti PÁ-7.00-13.00-Basket ml. žáci-Palán SO-svoz nebezpečného odpadu NE-   Suplování na týden 16.4.-20.4.2018 Den Třída 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. PO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7…

Více

Týdenní program na 17. týden 23.4.-27.4.2018

Týdenní program na 17. týden 23.4.-27.4.2018 PO- 7.15-12.00 – Biologicka olympidada Jihlava- Tro+NovZ, NovV 8.tř. ÚT- 13.00-17.00-konzultace-slovní hodnocení 8.10-11.45-první pomoc 8.tř.-hudebna 9.00-11.00-ZOO Jihlava-4.tř.-Hažmuková ST-7.15-13.00-štafeta ml. žáci 1.-5.tř. – Palán   ČT- 7.15-9.30-Vrak Bar – 8.tř.+Palán 9.45-12.00-Vrak Bar – 9.tř. + Bumbálková 13.00-15.00-Inf7/8-SČMSD Humpolec (počítačová grafika-odjezd v 12.47)-Choutková 15.30-17.30-MŠ-beseda-čtení pro nečtenáře – hudebna(p. uč. Horská, Vodová)…

Více

Týdenní program na 15. týden 9.4.-13.4.2018

Týdenní program na 15. týden 9.4.-13.4.2018 PO-9.15-10.55-6.třída-projekt Prostředí naší třídy-Vodová ÚT- 13.00-klasifikační porada-2.stupen 13.45-klasifikacni porada-1.stupen 10.45-13.30-9.plavání-Vojáček, Šlechtová ST- 3.-4.hod.-3.tř.-knihovna VJ-Šlechtová 7.00-11.00-4.tř.-Vrak bar Jihlava-Hažmuková ČT- 3.- 4.hod.-5.tř.-knihovna VJ-Šlechtová 7.00-11.00-8.tř.-ZOO Jihlava-Palán celý den-9.tř.-přijímací zkoušky 1.termín PÁ- SO- NE-   Suplování na týden 9.4.-13.4.2018 Den Třída 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. PO 1. 2…

Více

Týdenní program na 14. týden 2.4.-6.4.2018

Týdenní program na 14. týden 2.4.-6.4.2018 PO-státní svátek – velikonoční pondělí ÚT-10.45-13.30 – 7. plavání-Vojáček, Pustinová ST- 7.00-13.00 – fyzikální olympiáda okresní kolo Jihlava-Vodová+ Menšík, Vintr 3.+4. hod – 2. tř. – knihovna VJ-Helar ČT-7.00-11.00-5. a 7. tř.-ZOO Jihlava Podpovrch- Trostlová, Dohnalová 4.+5. hod – 4.tř. – knihovna VJ-Bumbálková PÁ-3.+4. hod – 1.tř. – knihovna…

Více