Týdenní program na 15. týden 9.4.-13.4.2018

Týdenní program na 15. týden 9.4.-13.4.2018 PO-9.15-10.55-6.třída-projekt Prostředí naší třídy-Vodová ÚT- 13.00-klasifikační porada-2.stupen 13.45-klasifikacni porada-1.stupen 10.45-13.30-9.plavání-Vojáček, Šlechtová ST- 3.-4.hod.-3.tř.-knihovna VJ-Šlechtová 7.00-11.00-4.tř.-Vrak bar Jihlava-Hažmuková ČT- 3.- 4.hod.-5.tř.-knihovna VJ-Šlechtová 7.00-11.00-8.tř.-ZOO Jihlava-Palán celý den-9.tř.-přijímací zkoušky 1.termín PÁ- SO- NE-   Suplování na týden 9.4.-13.4.2018 Den Třída 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. PO 1. 2…

Více

Týdenní program na 14. týden 2.4.-6.4.2018

Týdenní program na 14. týden 2.4.-6.4.2018 PO-státní svátek – velikonoční pondělí ÚT-10.45-13.30 – 7. plavání-Vojáček, Pustinová ST- 7.00-13.00 – fyzikální olympiáda okresní kolo Jihlava-Vodová+ Menšík, Vintr 3.+4. hod – 2. tř. – knihovna VJ-Helar ČT-7.00-11.00-5. a 7. tř.-ZOO Jihlava Podpovrch- Trostlová, Dohnalová 4.+5. hod – 4.tř. – knihovna VJ-Bumbálková PÁ-3.+4. hod – 1.tř. – knihovna…

Více

Týdenní program na 12. týden 19.3.-23.3.2018

Týdenní program na 12. týden 19.3.-23.3.2018 PO- 7.15-11.00-Dopravní hřiště-4.tř.-Haž celý týden LVK-2.stupeň + Pal, Hel ÚT-10.45-13.30 – 5. plavání -Vojáček, Dohnalová, Šlechtová 7.15-8.55-Recitační soutěž 2.-5.tř.+Pro, Haž,Šle,Vo, On, Sek, Sat ST-7.15-11.00-PodPovrch ZOO Jihlava-6.tř.+Do, Sat (Hv6 bude) ČT- PÁ- 17.00-návrat LVK 20.00-ples SO- NE-   Suplování na týden 19.3.-23.3.2018 Den Třída 1. 2. 3. 4. 5. 6…

Více

Týdenní program na 11. týden 12.3.-16.3.2018

Týdenní program na 11. týden 12.3.-16.3.2018 PO- 7.15-8.00-Recitační soutěž (6.-Lacková, Jandová,8.-Dvořáková, Nováková Z., Nováková V.)-Sekavová, Vodová, Satrapová ÚT-10.45-13.30 – 4. plavání -Vojáček, Dohnalová, Šlechtová   ST-3.+4.hod-3.tř.-knihovna VJ-Šlechtová ČT- 8.15-logopedická depistáž-MŠ, ZŠ 3.+4.hod-5.tř. knihovna VJ-Šlechtová PÁ- 7.00-13.00-Poznej Vysočinu-Jihlava-Bu+2 žáci 8.00-10.00-Matematický klokan-2.-9.tř. SO-soutěž Zpěváček Telč-Haž, Vo 10.00-odjezd na LVK Jánské lázně -Pal, He NE-   Suplování na…

Více

Týdenní program na 10. týden 5.3.-9.3.2018

Týdenní program na 10. týden 5.3.-9.3.2018 PO- ÚT- 10.45-13.30 – 4. plavání -Vojáček, Pustinová, Šlechtová- 11.30-17.00-setkání čtenářských škol Humpolec ST-3.+4. hod – knihovna 2.tř.-Helar ČT- 4.+5.hod-knihovna 4.tř.-Hažmuková 13.00-17.00-DGM Jihlava, vzděláváme kulturou-Vo PÁ- 3.+4.hod-knihovna 1.tř.-Pustinová SO- NE-   Suplování na týden 5.3.-9.3.2018 Den Třída 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. PO 1. 2…

Více

Týdenní program na 8. týden 19.2.-23.2.2018

Týdenní program na 8. týden 19.2.-23.2.2018 PO-8.00-12.00-4.tř.-divadlo Jihlava (odjezd linou v 8.25, 1. hodina ve třídě)-Hažmuková ÚT-7.00-13.00-Zeměpisná olympiáda- Bumbálková+3 žáci 10.45-13.30 – 3. plavání -Vojáček, Dohnalová, Šlechtová- změna rozvrhu ST- 8.00-9.00 – 1.-9.tř.-Pernštejni-skupina historického šermu ČT- PÁ-7.00-13.00-basketball st. žáci – Palán SO-jarní prázdniny NE-jarní prázdniny   Suplování na týden 19.2.-23.2.2018 Den Třída 1. 2. 3…

Více